מכון כושר בנתניה

בטיחות בדרכים

אחת מהרעות החולשות עלינו בעת המודרנית היא נושא תאונות הדרכים. בין אם זה תאונות עצמיות כרוכבים או נהגים ובין אם זה "בידי שמיים". פעילות גופנית משפרת תכונות פיזיולוגיות כגון קאורדינציה, ריכוז, חלוקת קשב, דיוק ועוד. בנוסף ניצול האנרגיה הפנימית היעיל של אדם מאומן מאפשר לו להתעייף פחות בזמן הנהיגה או הרכיבה. האנרגיה המוגברת מאפשרת להתרכז יותר בתנאי וגורמי הדרך, להגיב מהר יותר בעת הצורך, נותנת יותר יכולת ריכוז ועירנות ותורמת לבטיחות בתנועה ובדרכים.

תחשבו על נהגים מקצועיים שעיסוקיהם הוא הנהיגה: נהגים ציבוריים (מוניות, אוטובוסים, הסעות), נהגי משאיות, נהגי משלוחים. בבירור נהג אשר יכולתיו הגופניות והבריאותיות רפות סיכוייו להיות מעורב בתאונת דרכים גבוהים יותר. הוא מסכן את עצמו, נוסעיו ואת משתמשי הכביש האחרים. אותו ואותנו. תחשבו על חברות גדולות שבאמתחתן ציי רכב גדולים לרשות עובדיהן. נעזוב את זה שעובד בריא ונמרץ יתן תפוקה גדולה יותר. מה קורה כשהוא בדרך לעבודה, לפגישה, הביתה? האם לא צריך לחשוב על זה?

הנה תרומתינו הצנועה לבטיחות בדרכים. עוד כלי, מיני רבים, שיכול לתרום בצורה ברורה ומובהקת לסלוגן הלעוס והמאוס – הבטיחות בדרכים.

עוד אספקט בו אנו מאמינים הוא הנחיצות בתוכנית התערבות קצרת מועד למשתמשים אשר מעורבים בתאונות דרכים. חזרתם להגה או לכידון מלווה בחששות, עוררות יתר, בטחון עצמי נמוך בעצמו כנהג או בכלי רכב ועוד. סימפטומים נילווים של פוסט טראומה. תוכנית כזאת אשר תטפל במשתמש כבר יושבת אצלינו במגירה. נבדוק ונדווח.

אנו נעביר את זה הלאה. נמצא את הדרכים ליזום מחקרים שיוכיחו את האמור. נשכנע את הגופים הנחוצים בחשיבות של בדיקות כושר ובריאות תקופתיות לכל מי שמקבל רשיון ואחריות מקצועית במדינה.

אנו מאמינים בכך בכל מאודנו!

אם יש לכם דרך לתרום ולעזור נשמח לשמוע.

חדר כושר לנכים בנתניה יוטיוב מועדון ספורט פורום ספורט שיקומי

אימוני ספורט יחודיים – חדר כושר אינטימי, מקצועי ואיכותי בנתניה אשר משלב בריכת שחיה ובית קפה. מכון הכושר בנתניה מתמחה בטיפול באנשים בעלי צרכים מיוחדים ומספק אימוני כושר לנכים במועדון ספורט מודרני ומאובזר. בואו להתנסות בחדר הכושר האיכותי בנתניה.
אפשר למצוא אצלנו חדר כושר מותאם לנכים המחפשים מכון כושר לנכים ובעלי מוגבלות.

נייד: 052-6252514

שותפים | Wisy - שיווק באינטרנט


רוצה להתייעץ עם אסי?

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

שם: *

טלפון: *