מכון כושר בנתניה

מי אנחנו

המהות של "אימוני ספורט יחודיים" היא לקיחת אוכלוסיות ספציפיות והתאמת הפעילות הגופנית לצרכיהן. הצלחת הגוף איפשרה התמקדות באוכלוסיה נוספת, אוכלוסיה אשר קרובה לנו באופן אישי: העוסקים בתחום המוטורי.

חוק הספורט המוטורי בישראל אושר בכנסת , ולמעשה בניית התחום מתחילה מחדש. היסודות עד כה שמישים וקיימים וחלקיהם הטובים ימשיכו הלאה. ההסתכלות העתידית מקווה ורוצה לראות את התחום נבנה חזק, יציב ונכון לדורי דורות. האספקט התרבותי והחינוכי של הספורט המוטורי צריך לתפוס חלק מרכזי, כמו בכל מדינה אחרת, גם בישראל.

התרומה שלנו ב MPT היא בניית האתלט – וכן, נהג או רוכב מקצועני או חובבני נחשב כאתלט לכל דבר – בצד הגופני והמנטאלי. התרומה ליכולות ולבטיחות חד משמעית, מוכחת וברורה.
בנוסף ההתמחות שלנו בשיקום תאפשר חזרה להגה או לכידון בצורה נכונה ובטוחה לאחר תאונה או נפילה.

אסי ארנסון

יליד 1979, בעל תואר אקדמי בחינוך גופני לאוכלוסיות מיוחדות ותעודות אימון באומנויות לחימה, רכיבה וחדרי כושר ובריאות. אומן לחימה אשר מתאמן מגיל 4, בעל דרגת דאן 4 בשיטת ימשדו ודאן 1 בשיטת שוטוקאן ולוחם ביחידה מובחרת בצבא.

השתתף בתחרויות לחימה, ריצות חצאי מרתון ומרתון, צליחות הכנרת, חציית הארץ מהחרמון לאילת ברכיבה על אופניים (פעמיים…), ריצות ניווט ועוד.

הרזומה המוטורי התחיל מגיל חד ספרתי בו רכב לראשונה על קטנוע, המשיך על אופנועי ורכבי האחים וחברים ולא הפסיק מאז. גיל 16 הביא את הסוזוקי TS-W הבלתי נמנע שבילה הרבה שעות בכביש ובשטח, סוזוקי KTM400SC, DR350S אופנוע מדהים שהשתתף במספר תחרויות אנדורו בארץ, הונדה CR250R – מוטוקרוס דו"פ שבילה על מסלולי ארה"ב, סוזוקי GSXR750 יפיפה והונדה XR650SM סופרמוטרד מהמם שנגנב בטרם עת, סוזוקי V-STROM ומגוון אופנועי KTM בתחום האנדורו והאדוונצ'ר.

התחום המקצועי יותר התחיל בקורס אנדורו דו יומי בפאסולה סקול בארץ וקורסי מוטוקרוס באקדמייה של גארי סמיקס (Gary Semics), אלוף עולם לשעבר, בארה"ב. שם בילה עונת מוטוקרוס באימונים ותחרויות בחוף המזרחי. מדהים איך זה כל כך זמין ופשוט. זכה לצפות במו עיניו בתחרויות סופרבייק עולמיות בלגונה סקה, סופרקרוס, אנדורו, פלאטראק ודייטונה 200 (סופרבייק) ב Daytona week, אינדי מקליבלנד ושלל תחרויות 2 ו 4 גלגלים מקומיות.

תחום ה 4 גלגלי מביא ברזומה קורסים בקארטינג ונהיגת כביש ושטח מבצעית בצבא. אינסוף שעות בוקר מוקדמות ולילה מאוחרות במגרשי חנייה, בכבישי הרי ירושלים וים המלח. שיפץ (או יותר נכון ניסה) אלפתא 79, התעלל בסיטרואנים ופז'ואים כאלו ואחרים והחליק את זנבו המאושר של ניסן נאוורה 4X4 ידני כחול גדול ומדוגם.

אסי ניהל את חברת "סדנת האלופים" ( www.champfactory.co.il) וכן את קבוצת המרוצים שלה. כמו כן, מאמן עוד רוכבים רבים המשתתפים במרוצים או רוכבים להנאתם ומבינים שכושר גופני הוא חלק נכבד מהחיבור לרכיבה.

כמו כן, אסי כתב על בסיס קבוע לניוזלטר החודשי של "אופנוען מאומן" של גידי פרדר וסיקר את מרוצי השטח האמריקאים עבור מגזין האינטרנט "פולגז" (www.fullgaz.co.il)

חדר כושר לנכים בנתניה יוטיוב מועדון ספורט פורום ספורט שיקומי

אימוני ספורט יחודיים – חדר כושר אינטימי, מקצועי ואיכותי בנתניה אשר משלב בריכת שחיה ובית קפה. מכון הכושר בנתניה מתמחה בטיפול באנשים בעלי צרכים מיוחדים ומספק אימוני כושר לנכים במועדון ספורט מודרני ומאובזר. בואו להתנסות בחדר הכושר האיכותי בנתניה.
אפשר למצוא אצלנו חדר כושר מותאם לנכים המחפשים מכון כושר לנכים ובעלי מוגבלות.

נייד: 052-6252514

שותפים | Wisy - שיווק באינטרנט


רוצה להתייעץ עם אסי?

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

שם: *

טלפון: *