שיקום לב – פעילות גופנית מותאמת ושיקומית לאחר אירוע לבבי

בספרות יש הוכחות מחקריות רבות לנחיצותה של פעילות גופנית מותאמת לאחר אירוע לבבי. חשיבותה רבה בהורדת תמותה, שיפור תפקודי ואיזון גורמי הסיכון. כמו כן, במניעת אירוע נוסף והפחתת הסיכונים הנלווים לאירוע עבר.

מרכז הספורט של 'אימוני ספורט יחודיים' מפעיל, יחד עם 'פרולייף  – לב בריא', מרכז שיקום לב אשר מעניק מסגרת פרטנית וקבוצתית לחולים אשר עברו אירוע או הליך לבבי ומופנים לקבלת המשך טיפול שיקומי מקצועי.

התהליך מתחיל כאשר חולה, אשר עבר אירוע לבבי או הליך התערבותי, מופנה על ידי הרופא לקבלת טיפול מקצועי אצלנו במרכז הספורט. קופת החולים מנפקת טופס התחייבות (טופס 17) לחולה ומפנה אותו אלינו לתקופה של 3 חודשים עד שנה. ניתן להגיע אלינו גם בצורה פרטנית.

בשלב ראשון החולה מגיע אלינו לפגישה עם רופא הבית, אשר מקבל אותו ומבצע בדיקה ראשונית. לאחר מכן מנהל המקום מבצע אתו סיור במקום ומשבץ אותו לקבוצה הרלבנטית. קבוצות השיקום שלנו נפגשות פעמיים בשבוע, משך כל אימון הוא שעה. המטרה העיקרית בתהליך הוא שיפור היכולת הלבבית. תוכנית האימון שמה דגש עיקרי על כך ורק אחר כך מתייחסת לשאר מרכיבי הכושר.

בתחילת האימון לוקחים מדדים של לחץ דם ודופק ומתחילים חימום משותף יחד עם המדריך. מטופל אשר לא מגיע עם שעון דופק מתחבר אל אחד מהשעונים שלנו או למוניטורים של האק"ג. לאחר מכן, כל מטופל מתאמן לפי תוכנית מותאמת אישית אשר נכתבת לכל אחד לבי מצבו ויכולתו. האימון מורכב מחלק אירובי, על שלל המכשירים הארוביים שלנו, אורכו ועצימותו כאמור מתייחסים ליכולת העכשווית. חלקו השני של האימון הוא אנאירובי, כלומר חיזוק שרירי השלד ושיפור היכולת הפונקציונאלית היומיומית (התפקוד היומיומי). בסוף האימון מתכנסים כולם, יחד עם המדריך, לשחרור, מתיחות וסיכום.

בכל חודש המטופל עובר מבחן מאמץ מותאם שמאפשר לנו בדוק את ההתקדמות הסובייקטיבית של כל אחד.

מטופל אשר רוצה מעבר, אשר רוצה לטפל בבעיות ומכאובים גופניים אחרים יכול לקבל פתרון אישי אצלנו על ידי הצוות הרב מערכתי שמורכב מרופא, פיזיותרפיסטית, דיאטן ומדריכי כושר מקצועיים.

הניסיון הרב שלנו בעבודה עם נכים ובעלי צרכים מיוחדים בא לידי ביטוי באגף שיקום הלב אצלנו. צוות מקצועי, מבחר של תכניות אימון וציוד מקצועי, ציוד החייאה ועזרה ראשונה מתאים וידע מקצועי רב אשר בא לשרת ולטפל בכל מי שצריך אותנו על מנת לחזור לחיים נורמטיביים, בריאים ובטוחים.

לקביעת פגישה

052-6252514


שם: *

טלפון: *

פרטים:

חדר כושר לנכים בנתניה יוטיוב מועדון ספורט פורום ספורט שיקומי

אימוני ספורט יחודיים – חדר כושר אינטימי, מקצועי ואיכותי בנתניה אשר משלב בריכת שחיה ובית קפה. מכון הכושר בנתניה מתמחה בטיפול באנשים בעלי צרכים מיוחדים ומספק אימוני כושר לנכים במועדון ספורט מודרני ומאובזר. בואו להתנסות בחדר הכושר האיכותי בנתניה.
אפשר למצוא אצלנו חדר כושר מותאם לנכים המחפשים מכון כושר לנכים ובעלי מוגבלות.

נייד: 052-6252514

שותפים | Wisy - שיווק באינטרנט


רוצה להתייעץ עם אסי?

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

שם: *

טלפון: *