מרגש: 26 שנים לאחר פציעתו – אלוף העולם וויין רייני עולה על אופנוע

פורסם באתר האופנועים פול גז: www.fullgaz.co.il

26 שנים לאחר פציעתו הטראגית, אלוף העולם וויין רייני עולה לראשונה על אופנוע, ועוד איזה אופנוע – ימאהה R1 מותאם. 

וויין רייני, לשעבר רוכב ימאהה כישרוני באליפות הגרנד-פרי (MotoGP של פעם, בעידן השתי פעימות), זכה בתואר הנכסף שלוש פעמים רצופות בשנים 1992-1990. הקרבות שלו עם יריבו העיקרי קווין שוונץ המשיכו אל תוך עונת 1993, ואז בעודו מוביל ב-11 נקודות חווה התרסקות קשה, איבד את השימוש ברגליו ונותר פראפלג. רייני נותר משותק בפלג גופו התחתון עד היום, אך הוא נותר מעורב בעולם האופנועים כבעל קבוצה בעבר וכמנהלן באיגוד האופנועים האמריקאי בהווה. אחד האלופים היותר מוערכים בעולם המרוצים.

במשך השנים רייני נמנע מלעלות על אופנוע, מותאם ככל שיהיה. לטענתו, מספיק לו להיות בצד העסקי של העולם הדו-גלגלי התחרותי ולגור על גבעה שמשקיפה על מסלול לגונה-סקה במונטריי, קליפורניה. בשבוע שעבר הוא סוף-סוף עשה זאת ועלה על ימאהה YZF-R1 מותאם עם ידית החלפת הילוכים ביד ומושב עם תמיכות וחיזוקים לירכיים. באלפינסטארס תפרו לו חליפה מיוחדת, ו-SHOEI סיפקו לו את קסדה בצביעה שהייתה מזוהה איתו. מרגש לצפות באדם כל-כך כשרוני שחוזר ועולה על משהו שפעם היה המשך ישיר של גופו.

לקביעת פגישה

052-6252514


שם: *

טלפון: *

פרטים:

חדר כושר לנכים בנתניה יוטיוב מועדון ספורט פורום ספורט שיקומי

אימוני ספורט יחודיים – חדר כושר אינטימי, מקצועי ואיכותי בנתניה אשר משלב בריכת שחיה ובית קפה. מכון הכושר בנתניה מתמחה בטיפול באנשים בעלי צרכים מיוחדים ומספק אימוני כושר לנכים במועדון ספורט מודרני ומאובזר. בואו להתנסות בחדר הכושר האיכותי בנתניה.
אפשר למצוא אצלנו חדר כושר מותאם לנכים המחפשים מכון כושר לנכים ובעלי מוגבלות.

נייד: 052-6252514

שותפים | Wisy - שיווק באינטרנט


רוצה להתייעץ עם אסי?

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

שם: *

טלפון: *