חדרי כושר מותאמים

בניית חדרי כושר לנכים:

  • גנים
  • בתי ספר
  • מרכזי יום
  • עמותות
  • בתים פרטיים

אני מציע את שירותי בפורמט הבא:

1. גיבוש תוכנית ההקמה שתכסה את כל האספקטים, לרבות איתור אוכלוסית היעד, תכנון המקום המתאים, איפיון ואיתור הציוד המתאים וגיבוש תוכניות ההפעלה.

2. בניית תוכנית כלכלית שתגדיר את עלויות ההקמה, ההצטיידות וההפעלה.

3. נציג מול גורמי מימון וסיוע.

4. בעתיד הרחוק – מעורבות בניהול והפעלה.

אסי עבד במשך שנים רבות כמדריך חדר כושר בבית בלוחם תל אביב, מקום שמיועד לנכי צה"ל.

בשנת 2010 הקים את חדר הכושר הפרטי הראשון והיחיד בארץ שמונגש, מותאם ומיועד לנכים ובעלי צרכים מיוחדים. הציוד הותאם לשימוש משותקים על כיסאות גלגלים והועמד בצורה שמתאימה לכבדי ראייה ועיוורים. במקום כמובן היו שירותים ומלתחות מותאמים לנכים. צוות המדריכים עבר הכשרה ייעודית לעבודה עם אוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים. מרכז הספורט שירת בנוסף ילדים, חולי לב ועוד. חשוב לציין שבמקביל התאמנו מנויים 'נורמטיבים' וספורטאים.

אסי תכנן את חדר הכושר של אגודת עמ"י בבאר שבע הנותן מענה לאוכלוסיה בוגרת עם מוגבלות שכלית. כמו כן תכנן עבור עיריית בת ים, עיריית נתניה (מרכז אתגר), ביטוח לאומי (בטבריה) ועזר מציון.

לאסי יש ניסיון רב בבניית חדרי כושר המותאמים לנכים ובעלי צרכים מיוחדים, התאמת חדרי כושר קיימים ועוד. כמו כן, אנו מספקים את הציוד הייחודי שנותן מענה לכל סוגי הנכויות והמוגבלויות, מספקים הכשרות והשתלמויות לצוותי חדר הכושר, בונים את התוכניות לגופים המממנים (לדוגמה ביטוח לאומי, קרן שלם, טוטו ועוד), בונים תוכניות עסקיות, מפעילים בפועל ועוד.

לקביעת פגישה

052-6252514


שם: *

טלפון: *

פרטים:

חדר כושר לנכים בנתניה יוטיוב מועדון ספורט פורום ספורט שיקומי

אימוני ספורט יחודיים – חדר כושר אינטימי, מקצועי ואיכותי בנתניה אשר משלב בריכת שחיה ובית קפה. מכון הכושר בנתניה מתמחה בטיפול באנשים בעלי צרכים מיוחדים ומספק אימוני כושר לנכים במועדון ספורט מודרני ומאובזר. בואו להתנסות בחדר הכושר האיכותי בנתניה.
אפשר למצוא אצלנו חדר כושר מותאם לנכים המחפשים מכון כושר לנכים ובעלי מוגבלות.

נייד: 052-6252514

שותפים | Wisy - שיווק באינטרנט


רוצה להתייעץ עם אסי?

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

שם: *

טלפון: *