אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון, בעל ניסיון רב שנים בתחום הטיפולי שקיבל גם בזכות העיסוק המשפחתי בתחום ודרך עבודה רבת שנים בארגון נכי צה"ל – הביאו אותו להקים ב- 2006 להקים את אימוני ספורט יחודיים.

"נסיוני כספורטאי, מורה ומאמן בתחומים רבים, אומן לחימה ולוחם ביחידה המובחרת מגלן, הביא אותי לחשוב על אותם אנשים ובני משפחותיהם שרוצים אך לא יכולים, לא יודעים איך. שרוצים אך לא מאמינים, ספק מתביישים. אנשים שמצבם או מחלתם פוגעת ביכולות ופעולות היומיומיות, פוגעת במשפחתם ומכאיבה להם לא רק במובן הפיזי".

הסמכות:

  • תואר ראשון B.ED בחינוך גופני לאוכלוסיות מיוחדות ממכללת זינמן בוינגייט.
  • מאמן אומניות לחימה- דאן 5 בימשדו, דאן 1 בשוטוקאן. 30 שנה של אימון בקראטה, ג'ודו, אגרוף, אגרוף תיאלנדי, קונג פו, סיף, הגנה עצמית לבתי ספר, ועוד.
  • מדריך חדרי כושר ובריאות.
  • מדריך רכיבת אופניים.
  • מדריך הכנה קרבית לצה"ל.

שיא העבודה היתה הקמת מרכז ספורט שיקומי וטיפולי. מרכז זה פעל בתחילת העשור ב'חוף הירוק' בנתניה. עבדנו רבות עם עיריות, עמותות, מוסדות, מחלקות בבתי חולים ועוד. רכשנו נסיון רב עם ילדים ונוער בסיכון עם תוכניות ההתגוננות רחוב, אורח חיים בריא, הכנה לגיבושים וצבא ועוד.

לאחר שנים רבות סגרנו את המרכז והרחבנו את פעילויות החברה לתחומים אחרים – לרבות ייעוץ לציוד מותאם לפעילות גופנית ובניית חדרי כושר מותאמים ומיוחדים.

אנו כיום מספקים פתרון מותאם אישית לכל מטופל המורכב מהניסיון הרב של אסי, מספקים ייעוץ מקצועי לגופים ועמותות ומפיקים מגוון פעילויות ייחודיות.

כיום אסי מנהל את תוכנית אחר הצהריים בבית הספר לחינוך מיוחד של עמותת קרן אור
אסי גם עורך חדשות ובוחן באתר האופנועים פול גז

אסי

לקביעת פגישה

052-6252514


שם: *

טלפון: *

פרטים:

חדר כושר לנכים בנתניה יוטיוב מועדון ספורט פורום ספורט שיקומי

אימוני ספורט יחודיים – חדר כושר אינטימי, מקצועי ואיכותי בנתניה אשר משלב בריכת שחיה ובית קפה. מכון הכושר בנתניה מתמחה בטיפול באנשים בעלי צרכים מיוחדים ומספק אימוני כושר לנכים במועדון ספורט מודרני ומאובזר. בואו להתנסות בחדר הכושר האיכותי בנתניה.
אפשר למצוא אצלנו חדר כושר מותאם לנכים המחפשים מכון כושר לנכים ובעלי מוגבלות.

נייד: 052-6252514

שותפים | Wisy - שיווק באינטרנט


רוצה להתייעץ עם אסי?

השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם

שם: *

טלפון: *